![133072](https://podiji.ko.net.ua/wp-content/uploads/2024/05/08f43dfd87500ea1d4a0de66a63a5306.jpg)
На Закарпатті сталися дві ДТП, у яких травмувалися малолітні
Протягом минулої доби на Закарпатті стались дві дорожньо-транспортні пригоди за участі малолітніх дітей. Обох потерпілих з травмами госпіталізовано до лікарні. За цими фактами у поліції розпочато розслідування.
![](https://podiji.ko.net.ua/wp-content/uploads/2024/05/08f43dfd87500ea1d4a0de66a63a5306-1024x575.jpg)
Перший випадок стався о 10 годині у селі Лазещина Рахівського району – до поліції надійшло повідомлення про наїзд на малолітню дитину.
За викликом одразу ж прибули працівники слідчо-оперативної групи Рахівського районного відділу поліції та слідчі ГУНП в Закарпатській області. Правоохоронці встановили, що 28-річний житель Львівської області, рухаючись на автомобілі «Citroën», неподалік місцевої початкової школи скоїв наїзд на 9-річну дівчинку, яка перебігала дорогу з права на ліво по напрямку руху транспортного засобу. Внаслідок аварії дитина отримала численні тілесні ушкодження.
![](https://podiji.ko.net.ua/wp-content/uploads/2024/05/fc1aef9e9219a5b501fd60ea3f4d3112-1024x575.jpg)
За даним фактом слідчі відкрили кримінальне провадження за ч. 2 ст. 286 Кримінального кодексу України, тобто порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особою, яка керує транспортним засобом, що заподіяло потерпілому тяжке тілесне ушкодження.
Ще одна автопригода сталася близько 18:30 у селі Стройне Мукачівського району, повідомлення про яку поліцейські отримали від працівників медичного закладу.
На місці події працівники поліції з`ясували попередні обставини аварії: 23-річний мешканець міста Свалява керуючи транспортним засобом марки «Volkswagen» наїхав та травмував 8-річну дитину, яка саме перебігала дорогу в невстановленому для цього місці.
![](https://podiji.ko.net.ua/wp-content/uploads/2024/05/7dab09be8aa405c0de743eb85c2925dd-1024x768.jpg)
За фактом порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особою, яка керує транспортним засобом, що спричинило потерпілому середньої тяжкості тілесні ушкодження, у поліції відкрили кримінальне провадження за ч. 1 ст. 286 Кримінального кодексу України.
![](https://podiji.ko.net.ua/wp-content/uploads/2024/05/806195dfeafcd92ce5a3b550fe6cc45b-1024x575.jpg)
Обох малолітніх дітей було госпіталізовано, а водіїв правоохоронці освідували – за кермом вони перебували тверезі.
У справах буде призначено ряд експертних досліджень задля з’ясування всіх об`єктивних обставин ДТП.
Слідство триває.
Про це повідомляє відділ комунікації поліції в Закарпатській області.
![telega](/images/train.jpg)
Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.
Підписатися