![133018](https://podiji.ko.net.ua/wp-content/uploads/2024/05/img-b824abbdad39c47cd2d9f3f90b0d50b5-v-kopiiajpg.webp)
У Виноградові сталася пожежа на заводі
20 травня о 06:31 до Служби порятунку зателефонував охоронець виноградівського підприємства з виробництва пластмасових виробів і повідомив про пожежу. Як з’ясувалося, перед початком зміни він традиційно вмикав станки в цеху. Раптом приміщення почало наповнюватися їдким димом. Чоловік пішов шукати причину задимлення й надихався продуктів горіння. Він одразу вийшов на свіже повітря й зателефонував за номером 101.
![](https://podiji.ko.net.ua/wp-content/uploads/2024/05/img-8b1055bb5525a753d3a1d67fffc62b89-v-kopiiajpg-1024x682.webp)
За викликом на місце події прибули бійці 18-ї державної пожежно-рятувальної частини м. Виноградів та місцевої пожежної команди с. Підвиноградів. Разом вони о 07:36 локалізували загорання та о 08:27 повністю його ліквідували. Вогонь знищив готову продукцію та сировину, а також пошкодив обладнання на площі 60 кв.м – решта ж цеху від пожежі не постраждала. Для охоронця викликали бригаду екстреної медичної допомоги, однак госпіталізації він не потребував.
![](https://podiji.ko.net.ua/wp-content/uploads/2024/05/img-b824abbdad39c47cd2d9f3f90b0d50b5-v-kopiiajpg-1024x683.webp)
Наразі правоохоронні органи встановлюють причину виникнення пожежі та суму завданих збитків.
![](https://podiji.ko.net.ua/wp-content/uploads/2024/05/img-d70c4f59a628c29347bf3b5babacfdd9-v-kopiiajpg-1024x683.webp)
Про це повідомляє Головне управління ДСНС України у Закарпатській області.
![telega](/images/train.jpg)
Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.
Підписатися