![132979](https://podiji.ko.net.ua/wp-content/uploads/2024/05/turisti-1jpg.webp)
Упродовж вихідних рятувальники надавали допомогу двом туристам, які потрапили в халепу в Карпатах
Перше повідомлення до оперативно-рятувальної служби Закарпаття надійшло надвечір суботи. Під час проходження туристичного маршруту в районі гори Гимба киянин послизнувся на сніговому покриві й через невдале падіння травмував собі руку. Зрозумівши, що без допомоги він не зможе далі рухатися, 36-річний чоловік зателефонував на 101.
![](https://podiji.ko.net.ua/wp-content/uploads/2024/05/turisti-1jpg.webp)
За вказаними координатами на квадроциклі вирушили фахівці гірського пошуково-рятувального відділення с. Пилипець. Після надання домедичної допомоги, потерпілого транспортували до с. Пилипець, де на нього вже чекали друзі.
А вже о 22:15 того ж дня гірські пошуковці с. Лазещина, що на Рахівщині поспішали на допомогу туристу з Черкащини. Чоловік, рухаючись маршрутом зі сторони сусідньої Івано-Франківської області, втратив орієнтир та заблукав в районі полонини Плеханівка. Для того, аби знайти туриста, надзвичайникам знадобилося дві години. Далі заблукалого у задовільному стані було доправлено до с. Лазещина.
![telega](/images/train.jpg)
Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.
Підписатися