![132963](https://podiji.ko.net.ua/wp-content/uploads/2024/05/mceu-13013152111716187025124.jpg)
На Тячівщині горів житловий будинок
20 травня о 04:27 до Служби порятунку надійшло повідомлення про пожежу в житловому будинку, розташованому на вул. Народній у с. Ганичі Тячівського району. Господарі прокинулися від їдкого диму – це плавилося пластикове оздоблення стін у кухні. Найімовірніше, загорання виникло біля електроподовжувача, куди були ввімкнені холодильник та чимало інших приладів.
![](https://podiji.ko.net.ua/wp-content/uploads/2024/05/mceu-13013152111716187025124.jpg)
![](https://podiji.ko.net.ua/wp-content/uploads/2024/05/mceu-37050337911716187045221.jpg)
![](https://podiji.ko.net.ua/wp-content/uploads/2024/05/mceu-73433966711716187004860.jpg)
Дітей одразу ж вивели надвір, після чого зателефонували за номером 101. Бійці державного пожежно-рятувального поста смт Дубове та місцевої пожежної команди с. Нересниця, які прибули на місце події, о 04:46 локалізували та о 05:19 повністю ліквідували загорання на площі 8 кв.м. Полум’я пошкодило кухню та речі домашнього вжитку всередині. Проте решту будинку вогнеборцям вдалося вберегти від знищення.
Наразі правоохоронні органи встановлюють причину виникнення пожежі та суму завданих збитків.
![telega](/images/train.jpg)
Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.
Підписатися