![132885](https://podiji.ko.net.ua/wp-content/uploads/2024/05/mceu-72247535231715929673104.jpg)
Мукачівські рятувальники ліквідували пожежу в закинутій будівлі
16 травня о 18:55 до Служби порятунку надійшло повідомлення про пожежу в будівлі, яка не експлуатується. Подія трапилася на вул. Вокзальній у Мукачеві. Як з’ясувалося, працівники районного управління поліції помітили дим з сусідньої будівлі на камерах відеоспостереження й одразу ж викликали пожежні підрозділи.
![](https://podiji.ko.net.ua/wp-content/uploads/2024/05/mceu-72247535231715929673104-1024x683.jpg)
Уже за декілька хвилин на місці працювали два відділення 9-ї державної пожежно-рятувальної частини. О 19:09 бійцям ДСНС вдалося локалізувати загорання на площі 32 кв.м та о 19:47 – остаточно його ліквідувати. Полум’я знищило сміття й старі меблі, які знаходилися всередині, однак загалом будівля вціліла.
Наразі правоохоронні органи встановлюють причину виникнення пожежі та суму завданих збитків.
![telega](/images/train.jpg)
Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.
Підписатися