![132837](https://podiji.ko.net.ua/wp-content/uploads/2024/05/img-1206-kopiiajpg.webp)
Закарпатські гірські рятувальники надали допомогу двом туристам
14 травня о 15:15 до Служби порятунку надійшло повідомлення про те, що під час проходження туристичного маршруту в районі гори Цицька, що на Мукачівщині, втратили орієнтири на місцевості та заблукали двоє туристів.
![](https://podiji.ko.net.ua/wp-content/uploads/2024/05/img-1206-kopiiajpg-1024x578.webp)
За попередніми даними, 18-річні хлопці з Івано-Франківської та Хмельницької областей йшли маршрутом із помаранчевим маркуванням та в певний момент зрозуміли, що не розрахували власні сили. Через це мандрівники змушені були зупинитись на крутому схили г. Цицька та звернутись за допомогою до гірських рятувальників.
О 17:50 фахівці гірського пошуково-рятувального відділення с. Пилипець прибули за вказаними координатами та супроводили туристів до спецавтомобіля, яким доставили їх до місця тимчасового проживання.
![telega](/images/train.jpg)
Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.
Підписатися