132800
11:46 14.052024

На Закарпатті судитимуть помічника лісничого, який допустив самовільну рубку ялин зі збитками на понад пів мільйона гривень

Події 1948

Спеціалізована екологічна прокуратура Закарпатської обласної прокуратури скерувала до суду обвинувальний акт щодо помічника лісничого одного з лісництв «Ясінянського ЛМГ» за фактом службової недбалості, що спричинила тяжкі наслідки (ч. 2 ст. 367 КК України).

Слідством встановлено, що внаслідок недбалих дій обвинуваченого під час відведення ділянки лісу в рубку було допущено ряд порушень. Через це у квітні-червні минулого року проведено рубку більше пів сотні ялин на ділянці, не призначеній для цього.

Висновки експертизи підтвердили, що такі дії завдали державним інтересам збитки у розмірі 534 тис. грн.

Досудове розслідування здійснював Шостий слідчий відділ ТУ ДБР, розташованого у м. Львові. Наразі розгляд провадження відбувається в Рахівському районному суді, інформує пресслужба Закарпатської обласної прокуратури.

telega
Підписуйся на наш телеграм канал!

Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.

Підписатися
Слідкуйте за нами у соцмережах
Новини
Понад 2,6 млн грн шкоди довкіллю: суд зобов’язав нацпарк на Закарпатті відшкодувати збитки за незаконну вирубку лісу
12:51
Почесне звання «Мати-героїня» присвоєно жительці Рокосова
12:28
Міжнародна науково-практична конференція до 90-річчя від дня народження Миколи Мушинки
12:05
Завтра, 8 травня, в Ужгороді прощатимуться із захисником Павлом Ференсом
11:46
На Закарпатті викрили схему поборів за працевлаштування до державної установи: підозру отримав посадовець Держекоінспекції
11:22
Юний берегівчанин повернувся з Чемпіонату світу з хортингу із золотою та срібною медалями
11:06
IV Міжнародний конгрес координаційної платформи «ВзаємоДія»
10:50
Боротьба з лісовою пожежею на Мукачівщині триває
10:35
На Закарпатті забезпечено відшкодування до бюджету понад 9,4 млн грн податків, несплачених забудовником житлового комплексу
10:18
ВИЙШОВ № 657 НАШОЇ ГАЗЕТИ
10:00
Всі новини