![132769](https://podiji.ko.net.ua/wp-content/uploads/2024/05/whatsapp-image-2024-05-13-at-135942-3.jpeg)
На кордоні закарпатець «погорів» на контрабанді сигарет
У пункті пропуску «Дякове» прикордонники Мукачівського загону спільно з працівниками митниці запобігли незаконному переміщенню до Румунії тютюнові вироби.
![](https://podiji.ko.net.ua/wp-content/uploads/2024/05/whatsapp-image-2024-05-13-at-135942-4-768x1024.jpeg)
![](https://podiji.ko.net.ua/wp-content/uploads/2024/05/whatsapp-image-2024-05-13-at-135942-1-768x1024.jpeg)
![](https://podiji.ko.net.ua/wp-content/uploads/2024/05/whatsapp-image-2024-05-13-at-135941-768x1024.jpeg)
![](https://podiji.ko.net.ua/wp-content/uploads/2024/05/whatsapp-image-2024-05-13-at-135942-768x1024.jpeg)
Перевезти приховано сигарети намагався перевезти 41-річний житель Закарпаття, який прибув у пункт пропуску автомобілем марки «Мерседес» 2006 року випуску.
Усі конструктивні порожнини свого транспортного засобу українець запакував безакцизними сигаретами. Викрити зловмисника вдалось завдяки застосування ендоскопа. Загалом зі сховків горе-контрабандиста прикордонники дістали майже 1 тисячу пачок сигарет.
![](https://podiji.ko.net.ua/wp-content/uploads/2024/05/whatsapp-image-2024-05-13-at-135942-3-1024x768.jpeg)
Сигарети та автомобіль у закарпатця вилучили. Сума оцінки їх наразі встановлюється.
Про це інформує пресслужба Мукачівського прикордонного загону.
![telega](/images/train.jpg)
Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.
Підписатися