![132750](https://podiji.ko.net.ua/wp-content/uploads/2024/05/441356425-870611621768952-2346839637011360544-n.jpg)
На Закарпатті припинили діяльність чергового наркоторговця
У ході проведення оперативних заходів поліція викрила підозрюваного у наркоторгівлі. За інформацією співробітників кримінальної поліції було встановлено, що до злочинної діяльності причетний 33-річний житель селища Воловець Мукачівського району. Останній займався збутом метамфетаміну.
![](https://podiji.ko.net.ua/wp-content/uploads/2024/05/441356425-870611621768952-2346839637011360544-n-1024x768.jpg)
Співробітники Відділення поліції № 2 Мукачівського районного управління поліції ініціювали проведення ряду негласних заходів, завдяки яким вдалося встановити час і місце чергової зустрічі фігуранта з клієнтом. За силової підтримки бійців Роти поліції особливого призначення зловмисника затримали «на гарячому», саме тоді, коли він передав наркотичну речовину та отримав грошові кошти взамін.
![](https://podiji.ko.net.ua/wp-content/uploads/2024/05/442489334-870611628435618-2501524310614313973-n-1024x768.jpg)
З місця події поліцейські вилучили всі речові докази.
Підозрюваного у торгівлі наркотиків слідчі затримали у порядку статті 208 КПК України та помістили в ізолятор тимчасового тримання.
За даним фактом у поліції внесено відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ч. 1 ст. 307 Кримінального кодексу України. Затриманому загрожує до 8 років позбавлення волі.
Досудове розслідування триває.
![telega](/images/train.jpg)
Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.
Підписатися