132596
11:46 7.052024

На Мукачівщині через пожежу в автомобілі ледь не згорів весь будинок

Події 1573

6 травня о 16:40 до Служби порятунку надійшло повідомлення про пожежу на території дворогосподарства у с. Червеньово Мукачівського району. Загоряння почалося з автомобіля та перекинулося на гараж, а далі на житловий будинок. Імовірно, причиною пожежі слугувала запалена свічка, яку мешканці будинку залишили в автомобілі після ранкової служби в церкві.

До місця виклику було направлено рятувальників 5-ї та 9-ї державних пожежно-рятувальних частин смт. Середнє та м. Мукачева. О 18:18 вогнеборці локалізували поширення вогню на площі 62 кв. м та через 37 хвилин загасили пожежу.

Спільними зусиллями вдалося врятувати сусідський житловий будинок та надвірну споруду. Вогонь знищив: автомобіль Opel Vivaro 2006 р. в., дах будинку площею 47 кв. м, гараж, речі домашнього вжитку.

Причина та деталі пожежі встановлюються. Загиблих та постраждалих немає.

Про це повідомляє Головне управління ДСНС України у Закарпатській області.

telega
Підписуйся на наш телеграм канал!

Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.

Підписатися
Слідкуйте за нами у соцмережах
Новини
На Закарпатті інженеру технагляду повідомили про підозру: громаді Перечина завдано майже пів мільйона гривень збитків
17:21
Мукачево вшанує пам’ять полеглого захисника Миколи Кияна
16:55
Бюджет під ялинку і традиційні урочистості: що відбувалось на святковому засіданні Закарпатської облради
16:32
На Закарпатті підбили підсумки реалізації регіонального плану із захисту прав ромської громади
16:11
На Закарпатті під час свят прогнозують до 20% зростання пасажиропотоку на кордоні
15:49
Закарпаття посилює міжнародну співпрацю: угорські партнери передадуть допомогу бригаді «Хижак»
15:26
В Ужгороді влаштували новорічне шоу з участю повітряних гімнасток
15:14
На Закарпатті підбили підсумки ветеранської політики за 2025 рік і визначили пріоритети на 2026-й
14:52
Майже тисяча ужгородських дітей безкоштовно відвідали казкову виставу в облмуздрамтеатрі
14:30
6 років ув’язнення за наркоторгівлю: в Ужгороді прокуратура довела вину рецидивіста за збут психотропів
14:08
Всі новини
Головне