![132572](https://podiji.ko.net.ua/wp-content/uploads/2024/05/zobrazennia-viber-2024-05-06-08-19-48-687-kopiiajpg.webp)
Берегівські вогнеборці загасили пожежу в альтанці
5 травня о 13:17 до Служби порятунку надійшло повідомлення про загорання надвірної споруди на території приватного дворогосподарства у с. Підвиноградів Виноградівської тергромади. Як виявилось, господар розпалив вогонь у мангалі, вбудованому в альтанку, далі пішов за м’ясом, а повертаючись побачив як над нею горить дах. Чоловік одразу зателефонував до рятувальників, а до прибуття підрозділів разом із родичами намагався приборкати полум’я.
![](https://podiji.ko.net.ua/wp-content/uploads/2024/05/zobrazennia-viber-2024-05-05-14-24-43-048-kopiiajpg-1024x768.webp)
Незабаром за зазначеною адресою прибули професіонали 18-ї державної пожежно-рятувальної частини м. Виноградів та місцеві вогнеборці с. Підвиноградів. О 13:25 надзвичайники стримали пожежу на площі 18 кв.м, а о 13:31 остаточно її погасили.
Її причину та суму завданих збитків встановлюють представники правоохоронних органів.
![](https://podiji.ko.net.ua/wp-content/uploads/2024/05/zobrazennia-viber-2024-05-06-08-19-48-687-kopiiajpg-1024x768.webp)
![telega](/images/train.jpg)
Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.
Підписатися