![132236](https://podiji.ko.net.ua/wp-content/uploads/2024/04/230420241713875658.jpeg)
На Закарпатті судитимуть двох осіб учасників масової бійки у Підвиноградові
Прокурор Виноградівського відділу Берегівської окружної прокуратури затвердив і скерував до суду обвинувальний акт щодо двох жителів с. Підвиноградів.
![](https://podiji.ko.net.ua/wp-content/uploads/2024/04/230420241713875658.jpeg)
Про це повідомляє Закарпатська обласна прокуратура.
Вони були активними учасниками масової бійки у с. Підвиноградів, яка трапилась у кінці листопада минулого року.
Одному з чоловіків інкримінують умисне вбивство з хуліганських мотивів (п. 7 ч. 2 ст. 115 КК України), а іншому – хуліганство (ч. 4 ст. 296 КК України).
У ході слідства правоохоронці встановили, що того дня обвинувачений – 35-річний місцевий житель – у ході конфлікту вдарив потерпілого лопатою по голові. Чоловіка госпіталізували, однак від отриманих травм він помер у лікарні.
Інший обвинувачений у ході інциденту нецензурно виражався та, маючи при собі дерев‘яну биту, наніс нею удари по голові та тілу трьом іншим учасникам бійки, спричинивши їм тілесні ушкодження.
![](https://podiji.ko.net.ua/wp-content/uploads/2024/04/230420241713875658.jpeg)
Зараз обоє фігурантів під вартою без можливості внести заставу. Розгляд провадження щодо них відбуватиметься у Виноградівському районному суді.
Досудове розслідування у кримінальному здійснювали слідчі відділення поліції № 1 Берегівського райвідділу поліції.
Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.
![telega](/images/train.jpg)
Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.
Підписатися