![132186](https://podiji.ko.net.ua/wp-content/uploads/2024/04/434925936-1599622627462793-7798997180591314473-n.jpg)
Закарпатець хотів обміняти підробку посвідчення водія у сервісному центрі
До сервісного центру МВС на Закарпатті звернувся громадянин для обміну посвідчення водія. Але послугу він так і не отримав, адже його документ мав ознаки підробки.
![](https://podiji.ko.net.ua/wp-content/uploads/2024/04/434925936-1599622627462793-7798997180591314473-n-1024x704.jpg)
Як це сталося? Нашого клієнта Олександра знайомий переконав, що може допомогти із виготовленням посвідчення водія. І для цього не обов’язково звертатися в сервісний центр МВС та до автошколи.
Чоловік вирішив скористатися начебто «легкою» пропозицію. Два роки користувався підробленим водійським посвідченням, а зараз вирішив обміняти його на постійне, терміном на 30 років. Однак, афера не вдалася і працівники сервісного центру викликали поліцію.
Сервісні центри МВС нагадують, що за виготовлення та використання підроблених документів в Україні передбачена кримінальна відповідальність та покарання у вигляді штрафу, або обмеження чи позбавлення волі.
Про це інформує Сервісний центр МВС.
![telega](/images/train.jpg)
Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.
Підписатися