![132147](https://podiji.ko.net.ua/wp-content/uploads/2024/04/img-0595-kopiiajpg.webp)
На Хустщині горів дах житлового будинку
18 квітня о 18:21 до рятувальників Закарпаття зателефонував власник одного з дворогосподарств на вулиці Черемгеть у с. Шаян Хустського району та повідомив, що горить дах його житлового будинку. До прибуття підрозділів ДСНС чоловік намагався самотужки стримати вогонь за допомогою поливного шлангу, адже близько знаходилась надвірна споруда.
![](https://podiji.ko.net.ua/wp-content/uploads/2024/04/img-0594-kopiiajpg-1024x769.webp)
Невдовзі його справу продовжили вогнеборці смт Вишково та м. Хуст. Бійці ДСНС захистили розташовану поряд будівлю, локалізувавши пожежу о 18:42. Ще через 20 хвилин загорання було остаточно ліквідовано. Полум’я пошкодило крівлю помешкання на площі 20 кв. м.
![](https://podiji.ko.net.ua/wp-content/uploads/2024/04/img-0595-kopiiajpg-1024x769.webp)
Про це повідомляє Головне управління ДСНС України у Закарпатській області.
![](https://podiji.ko.net.ua/wp-content/uploads/2024/04/img-0596-kopiiajpg-1024x769.webp)
![telega](/images/train.jpg)
Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.
Підписатися