![132013](https://podiji.ko.net.ua/wp-content/uploads/2024/04/3jpg-1.webp)
На Рахівщині горів будинок
14 квітня о 19:35 до Служби порятунку надійшло повідомлення про загоряння дерев’яного житлового будинку. Надзвичайна подія трапилася в с. Богдан Рахівського району. Власник будинку проживає за кордоном, тож доглядає оселю сусід.
![](https://podiji.ko.net.ua/wp-content/uploads/2024/04/3jpg-1-1024x768.webp)
Чоловік вирішив прийняти ванну та розтопив в будинку водонагрівач на дровах. Засміченість димаря імовірно і стало причиною загоряння.
До місця виклику було направлено вогнеборців 2-ї державної пожежно-рятувальної частини та місцевої пожежної команди с. Видричка.
О 20:31 поширення вогню на площі 50 кв.м стримано та через 17 хвилин пожежу ліквідовано. Вогонь знищив крівлю та перекриття будинку, речі домашнього вжитку. Пошкоджено дерев’яні стіни помешкання.
![telega](/images/train.jpg)
Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.
Підписатися