![131955](https://podiji.ko.net.ua/wp-content/uploads/2024/04/436499596-757613413215757-993685693621803484-n.jpg)
На кордоні зі Словаччиною затримали двох українців, один виявився переправником
Прикордонники Чопського загону затримали двох чоловіків, які рухалися лісом в бік Словаччини.
![](https://podiji.ko.net.ua/wp-content/uploads/2024/04/436499596-757613413215757-993685693621803484-n-1024x768.jpg)
Інформацію про можливу спробу незаконного перетину держрубежу військовослужбовцям відділу «Новоселиця» попередньо надали оперативні співробітники загону. Вказаний ними напрямок посилили додатковими нарядами, залучили оперативників та оператора безпілотних літальних апаратів.
У ході пошукових заходів за допомогою дрона прикордонники зафіксували рух двох невідомих поблизу населеного пункту Мирча Ужгородського району. Помітивши прикордонний наряд, один з чоловіків вдався до втечі, однак йому його зупинив прикордонний наряд.
Оперативників співробітники встановили, що втікач є переправником іншого затриманого, двадцятирічного жителя Полтавщини. За грошову винагороду він зобов’язався провести юнака до кордону зі Словаччиною.
Чоловіків доставили у прикордонний підрозділ. Після встановлення обставин правопорушення, полтавця буде притягнуто до адміністративної відповідальності за спробу незаконного перетину державного кордону.
Переправника, сорокарічного ужгородця, буде притягнуто до відповідальності за ч. 1 ст. 185-10 КУпАП «Злісна непокора законному розпорядженню чи вимозі військовослужбовця або працівника Державної прикордонної служби України». Також у його діях вбачають ознаки кримінального правопорушення за ст.332 ККУ «Незаконне переправлення осіб через державний кордон України». Відповідне повідомлення надіслано на адресу Нацполіції.
Про це повідомляє Західне регіональне управління Держприкордонслужби України-Західний кордон.
![telega](/images/train.jpg)
Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.
Підписатися