![131804](https://podiji.ko.net.ua/wp-content/uploads/2024/04/434654508-754246416885790-7486098436579194880-n.jpg)
На Закарпатті прикордонники затримали правопорушників, які намагалися втекти від них автомобілем
Прикордонники Чопського загону затримали поблизу держрубежу двох чоловіків призовного віку та переправника, який їх перевозив власним автомобілем.
![](https://podiji.ko.net.ua/wp-content/uploads/2024/04/434654508-754246416885790-7486098436579194880-n-1024x712.jpg)
Інформацію про ймовірну спробу незаконного перетину кордону на ділянці відповідальності військовослужбовцям відділення «Саловка» попередньо надали співробітники оперативно-розшукового підрозділу. У зазначений район вислали додаткові прикордонні наряди та залучили до заходів оперативників.
Прикордонний наряд, який ніс службу на контрольному посту в районі населеного пункту Соловка Ужгородського району, дав вказівку зупинитися транспортному засобу, що рухався в бік держрубежу, з метою його перевірки. Водій, проте, не виконав законну вимогу правоохоронців, додав швидкості та намагався втекти від правоохоронців. Останні почали переслідування втікачів, зупинити яких вдалося лише у сусідньому селі Есень. Керманич залишив автомобіль та спробував подолати паркан, однак його було затримано за допомогою службового собаки.
Окрім водія, в легковику перебували ще двоє чоловіків. Один з них виявився 30-річним харків’янином, інший – 19-річним жителем Запоріжжя. Оперативники встановили, що їх за грошову винагороду по 8000 доларів США з кожного мали переправити до Угорщини. На водія-переправника, 22-річного закарпатця, обидва чоловіки вийшли через спільних знайомих. Той керував діями своїх «клієнтів» від маршруту добирання до Ужгорода і розміщення у готелі аж часу та місця перетину кордону.
Усіх трьох затримали в адміністративному порядку та доставили у прикордонний підрозділ.
У діях закарпатця вбачають ознаки кримінального правопорушення за ст.332 ККУ «Незаконне переправлення осіб через державний кордон України». Його також притягнуто до адміністративної відповідальності за ст. 185-10 КУпАП «Злісна непокора законному розпорядженню чи вимозі військовослужбовця або працівника Державної прикордонної служби України».
Харків’янин та запорожець відповідатимуть перед судом за вчинення адміністративного правопорушення за ч.2 ст.204-1 КУпАП «Незаконне перетинання або спроба незаконного перетинання державного кордону України».
Про це повідомляє Західне регіональне управління Держприкордонслужби України-Західний кордон.
![telega](/images/train.jpg)
Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.
Підписатися