![131798](https://podiji.ko.net.ua/wp-content/uploads/2024/04/435232662-815157250638510-8012064619642975109-n.jpg)
На Тячівщині сталася пожежа
Усе почалось з гаража, а далі вогонь швидко розповсюдився на крівлю житлового будинку. Подія трапилась в ніч з 4 на 5 квітня у с. Лази Тячівського району Закарпатської області. Про подію повідомив батько власниці, який до прибуття вогнеборців намагався погасити пожежу самотужки. Спроби чоловіка були марними, адже площа яку охопило полум’я була значною.
![](https://podiji.ko.net.ua/wp-content/uploads/2024/04/422473889-815157297305172-375052418567689139-n-1024x768.jpg)
Невдовзі за вказаною адресою працювали професійні рятувальники м. Тячів та місцева пожежна команда смт Тересва. Спільними зусиллями надзвичайники локалізували пожежу о 00:23, а ще через пів години остаточно її загасили. Серед знищеного 90 кв.м крівлі та стільки ж пошкоджено.
![](https://podiji.ko.net.ua/wp-content/uploads/2024/04/435232662-815157250638510-8012064619642975109-n-1024x768.jpg)
Про це повідомляє Головне управління ДСНС України у Закарпатській області.
![telega](/images/train.jpg)
Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.
Підписатися