131450
14:48 3.042024

Двом закарпаткам повідомили про підозру за перекриття руху трасою державного значення

Події 2103

Дізнавачі Відділу поліції № 1 Мукачівського РУП повідомили про підозру у блокуванні транспортних комунікацій двом місцевим мешканкам, які брали найактивнішу участь в перекритті. Жінкам загрожує від штрафу до обмеження волі терміном на три роки.

25 березня 2024 року в межах Мукачівського району групою людей було заблокувано рух транспортних засобів трасою державного значення М-06 зі сполученням «Київ-Чоп». Громадяни заблокували проїзд у двох локаціях – в селі Ракошино та Карпати.

Тоді на місце події негайно прибули співробітники поліції, які вжили заходів для розблокування проїзду та припинення правопорушення. Активних учасників заходу було доставлено до поліцейського відділку.

За даним фактом у поліції одразу відкрили кримінальне провадження та розпочали розслідування.

Станом на сьогодні, провівши всі необхідні слідчі дії, дізнавачі Відділу поліції № 1 Мукачівського РУП повідомили про підозру двом найактивнішим учасницям блокування – обидві мешканки Мукачівського району. Їм інкримінують ч. 1 ст. 279 Кримінального кодексу України, тобто блокування транспортних комунікацій шляхом влаштування перешкод, яке порушило нормальну роботу транспорту.

Фігуранткам загрожує від штрафу до обмеження волі терміном до трьох років.

Найближчим часом справу буде скеровано для судового розгляду.

Про це інформує відділ комунікації поліції в Закарпатській області.

telega
Підписуйся на наш телеграм канал!

Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.

Підписатися
Слідкуйте за нами у соцмережах
Новини
На Закарпатті інженеру технагляду повідомили про підозру: громаді Перечина завдано майже пів мільйона гривень збитків
17:21
Мукачево вшанує пам’ять полеглого захисника Миколи Кияна
16:55
Бюджет під ялинку і традиційні урочистості: що відбувалось на святковому засіданні Закарпатської облради
16:32
На Закарпатті підбили підсумки реалізації регіонального плану із захисту прав ромської громади
16:11
На Закарпатті під час свят прогнозують до 20% зростання пасажиропотоку на кордоні
15:49
Закарпаття посилює міжнародну співпрацю: угорські партнери передадуть допомогу бригаді «Хижак»
15:26
В Ужгороді влаштували новорічне шоу з участю повітряних гімнасток
15:14
На Закарпатті підбили підсумки ветеранської політики за 2025 рік і визначили пріоритети на 2026-й
14:52
Майже тисяча ужгородських дітей безкоштовно відвідали казкову виставу в облмуздрамтеатрі
14:30
6 років ув’язнення за наркоторгівлю: в Ужгороді прокуратура довела вину рецидивіста за збут психотропів
14:08
Всі новини
Головне