![131696](https://podiji.ko.net.ua/wp-content/uploads/2024/04/0ea1e40b-e14a-4b79-8c64-72f8154fbd20-kopiiajpg.webp)
На Ужгородщині під час пожежі травмувалася людина
1 квітня о 17:04 до Служби порятунку надійшло повідомлення про пожежу в с. Оноківці Ужгородського району. Вогонь охопив прибудову до житлового будинку, розташованого на вулиці Кар’єрній. Господарі нічого не помітили, тож за номером 101 зателефонував сусід – через щільну забудову полум’я перекинулося на його навіс і загрожувало оселі.
![](https://podiji.ko.net.ua/wp-content/uploads/2024/04/0ea1e40b-e14a-4b79-8c64-72f8154fbd20-kopiiajpg-1024x768.webp)
Після дзвінка до ДСНС чоловік одразу ж кинувся гасити пожежу підручними засобами – і отримав термічні опіки тіла. Рятувальники викликали для нього бригаду екстреної медичної допомоги, яка госпіталізувала постраждалого до опікового відділення Закарпатської обласної клінічної лікарні ім. А.Новака.
Тим часом бійці 3-ї та 4-ї державних пожежно-рятувальних частин, а також добровольці Центру безпеки громадян «Плішка» о 17:54 локалізували та о 18:59 повністю ліквідували загорання. Вогонь знищив господарську споруду на площі 25 кв.м та частину надвірної споруди на площі 5 кв.м. При цьому два житлові будинки вдалося вберегти від руйнування.
Наразі правоохоронні органи встановлюють причину виникнення пожежі та суму завданих збитків.
![telega](/images/train.jpg)
Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.
Підписатися