![131633](https://podiji.ko.net.ua/wp-content/uploads/2024/03/yzobrazhenye-whatsapp-2024-03-30-v-230556-558914d6.jpg)
Троє закарпатців та прикарпатець планували перепливати тису щоб потрапити в Угорщину
Чотирьох осіб, які планували перепливати Тису, затримали учора ввечері прикордонники відділу «Вилок» Мукачівського загону.
![](https://podiji.ko.net.ua/wp-content/uploads/2024/03/yzobrazhenye-whatsapp-2024-03-30-v-230556-558914d6-1024x768.jpg)
Чоловіки несли з собою гумовий човен. Наряд затримав їх за 100 метрів від держрубежу. Намірів про спробу потрапити в Угорщину затримані не приховували. Також розповіли, що за організацію свого «вояжу» кожен з них мав віддати ділкам від 4 до 5 тисяч доларів США. Наразі оперативники загону встановлюють коло осіб, причетних до переправлення цієї групи чоловіків через кордон.
![](https://podiji.ko.net.ua/wp-content/uploads/2024/03/dsc-0700-1024x683.jpg)
Стосовно затриманих, троє з яких закарпатці та один житель Івано-Франківщини, складено протоколи про адмінправопорушення, передбаченого ст. 204-1 КУпАП «Незаконне перетинання або спроба незаконного перетинання державного кордону України». Справи скеровано до суду.
![](https://podiji.ko.net.ua/wp-content/uploads/2024/03/dsc-0803-1024x683.jpg)
Про це інформує пресслужба Мукачівського прикордонного загону.
![telega](/images/train.jpg)
Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.
Підписатися