![131430](https://podiji.ko.net.ua/wp-content/uploads/2024/03/434069555-837934311703350-7085949760995710307-n.jpg)
У Виноградові затримали зловмисника, який із травматичної зброї стріляв у місцевого мешканця
23 березня, близько 3-ої години дня, до поліції зателефонувала мешканка Виноградова та повідомила, що на одній із вулиць міста між чоловіками відбувається бійка.
![](https://podiji.ko.net.ua/wp-content/uploads/2024/03/434069555-837934311703350-7085949760995710307-n-1024x768.jpg)
На місце події одразу виїхала група реагування патрульної поліції та слідчо-оперативна група Відділення поліції № 1 Берегівського районного відділу поліції.
Правоохоронці зʼясували, що між 33-річним та 40-річним мешканцями Виноградова виник конфлікт, який згодом переріс у штовханину. До чоловіків підійшов 28-річний місцевий житель та втрутився в бійку, він намагався допомогти 40-річному товаришу.
![](https://podiji.ko.net.ua/wp-content/uploads/2024/03/431542418-837934211703360-4859427465929088853-n.jpg)
Надалі 33-річний виноградівець, раніше судимий за незаконне переправлення осіб через державний кордон України, дістав з кишені травматичний пістолет та здійснив два постріли. У їx результаті — спричинив 28-річному виноградівцю тілесні ушкодження.
Поліцейські оглянули місце події та вилучили звідти зброю та гільзи. 33-річного зловмисника затримали у порядку ст. 208 КПК України та помістили до ізолятора тимчасового тримання. За фактом xуліганства, вчиненого із застосуванням зброї слідчі відкрили кримінальне провадження за ч. 4 ст. 296 Кримінального кодексу України.
Зловмиснику за скоєне загрожує до 7 років позбавлення волі. Слідство триває.
![](https://podiji.ko.net.ua/wp-content/uploads/2024/03/433493646-837934325036682-5225527717264712608-n-1024x1024.jpg)
![telega](/images/train.jpg)
Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.
Підписатися