![131407](https://podiji.ko.net.ua/wp-content/uploads/2024/03/433708510-817003883796935-5819789298141479397-n.jpg)
Готував до збуту більше двох сотень доз наркотиків: підозрюваному мукачівцю обрали запобіжний захід
За процесуального керівництва Мукачівської окружної прокуратури місцевому жителю повідомлено про підозру у незаконному зберіганні з метою збуту канабісу та метамфетаміну (ч. 2 ст. 307 КК України).
![](https://podiji.ko.net.ua/wp-content/uploads/2024/03/433947264-817003853796938-288858886299706821-n-689x1024.jpg)
Правоохоронці встановили, що 19-річний мешканець Мукачева може бути причетним до торгівлі забороненими речовинами в регіоні. У його помешканні знайшли та вилучили розфасовану партію наркотиків і психотропів – усього 250 зіп-пакетиків, готових до збуту. Висновки експертів підтвердили, що це – метамфетамін і канабіс.
![](https://podiji.ko.net.ua/wp-content/uploads/2024/03/433708510-817003883796935-5819789298141479397-n-1024x690.jpg)
Суд обрав підозрюваному запобіжний захід у вигляді домашнього арешту. Водночас окружна прокуратура наполягала на взятті чоловіка під варту, тож вирішується питання щодо оскарження рішення слідчого судді.
Подальше досудове розслідування здійснює Мукачівське районне управління поліції.
![](https://podiji.ko.net.ua/wp-content/uploads/2024/03/434142570-817003893796934-2949199314533767157-n-1024x690.jpg)
Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.
![telega](/images/train.jpg)
Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.
Підписатися