![131371](https://podiji.ko.net.ua/wp-content/uploads/2024/03/vasyl-czoka-2.jpg)
На війні поліг Василь Цьока з Хустської громади
Трагічну новину повідомили на сторінці Крайниківського старостинського округу в соціальній мережі Фейсбук.
![](https://podiji.ko.net.ua/wp-content/uploads/2024/03/vasyl-czoka-2.jpg)
Цьока Василь Васильович народився 28 червня, тобто буквально в день прийняття Конституції України, в селі Крайниково Хустського району Закарпатської області.
Після закінчення школи пішов на строкову службу в армії. Згодом підписав контракт зі Збройними Силами України. Воюючи на сході, де з 2014 року тривала неоголошена війна, отримав статус учасника АТО.
У 2022 році Васильь Цьока повернувся з-за кордону, де тоді перебував, аби стати на захист рідної країни. Записався в територіальтну оборону і протягом 2 років виконував бойові завдання на передовій.
Загинув Герой 19 березня 2024 року.
Усі, хто знав Василя Цьоку, пам’ятають його добрим, працьовитим, безвідмовним.
![telega](/images/train.jpg)
Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.
Підписатися