131300
13:51 20.032024

На Хустщині у ДТП загинув водій автомобіля та травмована пасажирка

Події 1357

Слідчі Хустського районного управління поліції проводять досудове розслідування за фактом смертельної аварії неподалік села Горінчово. У справі найближчим часом призначать експертні дослідження, за результатами яких встановлять об’єктивні обставини ДТП.

19 березня близько 19-ї години інспектори сектору реагування патрульної поліції під час патрулювання автошляху Хуст-Долина виявили у кюветі автомобіль.

На місце події одразу викликали слідчо-оперативну групу. Правоохоронці, які виїхали на місце аварії, провели першочергові слідчі дії та з’ясували попередні обставини аварії.

Встановлено, що 47-річний мешканець села Горінчово, керуючи автомобілем «Skoda», не впорався з керуванням та виїхав за межі проїжджої частини дороги, внаслідок чого автомобіль кілька разів перекинувся. Водій автомобіля від отриманих травм помер на місці аварії. Його пасажирку — 46-річну дружину — з травмами різного ступеня важкості госпіталізували до лікарні.

За фактом порушення правил безпеки дорожнього руху, що призвели до смерті людини, у поліції відкрили кримінальне провадження за ч. 2 ст. 286 Кримінально кодексу України. Поліцейські оглянуть записи з камер спостереження із прилеглих територій та призначать експертні дослідження, щоб встановити обставини аварії. Слідство триває.

Про це інформує відділ комунікації поліції в Закарпатській області.

telega
Підписуйся на наш телеграм канал!

Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.

Підписатися
Слідкуйте за нами у соцмережах
Новини
На Закарпатті інженеру технагляду повідомили про підозру: громаді Перечина завдано майже пів мільйона гривень збитків
17:21
Мукачево вшанує пам’ять полеглого захисника Миколи Кияна
16:55
Бюджет під ялинку і традиційні урочистості: що відбувалось на святковому засіданні Закарпатської облради
16:32
На Закарпатті підбили підсумки реалізації регіонального плану із захисту прав ромської громади
16:11
На Закарпатті під час свят прогнозують до 20% зростання пасажиропотоку на кордоні
15:49
Закарпаття посилює міжнародну співпрацю: угорські партнери передадуть допомогу бригаді «Хижак»
15:26
В Ужгороді влаштували новорічне шоу з участю повітряних гімнасток
15:14
На Закарпатті підбили підсумки ветеранської політики за 2025 рік і визначили пріоритети на 2026-й
14:52
Майже тисяча ужгородських дітей безкоштовно відвідали казкову виставу в облмуздрамтеатрі
14:30
6 років ув’язнення за наркоторгівлю: в Ужгороді прокуратура довела вину рецидивіста за збут психотропів
14:08
Всі новини
Головне