![130898](https://podiji.ko.net.ua/wp-content/uploads/2024/03/img-20240309-wa0018.jpg)
На Закарпатті прикордонники викрили ділків, які двома безпілотниками намагалися переправляти за кордон сигарети
На Закарпатті оперативні співробітники Мукачівського прикордонного загону припинили спробу незаконного переміщення через кордон сигарет.
![](https://podiji.ko.net.ua/wp-content/uploads/2024/03/img-20240309-wa0017-1024x768.jpg)
![](https://podiji.ko.net.ua/wp-content/uploads/2024/03/screenshot-2024-03-09-09-07-09-811-comgoogleandroidapps-photos-1024x461.jpg)
![](https://podiji.ko.net.ua/wp-content/uploads/2024/03/screenshot-2024-03-09-09-06-34-650-comgoogleandroidapps-photos-461x1024.jpg)
![](https://podiji.ko.net.ua/wp-content/uploads/2024/03/screenshot-2024-03-09-09-07-06-511-comgoogleandroidapps-photos-1024x451.jpg)
![](https://podiji.ko.net.ua/wp-content/uploads/2024/03/screenshot-2024-03-09-09-09-28-989-comgoogleandroidapps-photos-edit-1024x616.jpg)
![](https://podiji.ko.net.ua/wp-content/uploads/2024/03/img-20240309-wa0018-1024x768.jpg)
Трьох ділків викрили під час здійснення ними підготовки до протиправної діяльності. На околицю села Велика Копаня контрабандисти привезли два сконструйовані легкомоторні літальні апарати, за допомогою яких і збиралися переміщувати тютюнові вироби в Румунію.
Безпілотники контрабандисти запускали за допомогою пускової установки, а далі за допомогою дистанційного пульта регулювали напрямок та траєкторію літального апарату.
Прикордонники затримали трьох чоловіків, які здійснювали протиправну діяльність, а також виявили два транспортні засоби, у яких знаходилися два пакунки з безакцизними тютюновими виробами у кількості майже 500 пачок, устаткування для запуску безпілотників та три балони з киснем до нього, пульти управління, GPS-навігатори та акумуляторні батареї.
Викриття зловмисників оперативники загону проводили спільно з курсантами Національної академії Держприкордонслужби імені Богдана Хмельницького, які наразі проходять стажування на ділянці Мукачівського прикордонного загону, а також за участі співробітників Бюро економічної безпеки.
Виявлені предмети та матеріали було вилучено встановленим порядком.
Про це інформує Західне регіональне управління Держприкордонслужби України-Західний кордон.
![telega](/images/train.jpg)
Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.
Підписатися