![130610](https://podiji.ko.net.ua/wp-content/uploads/2024/02/429955770-762552695793357-4811951129776122822-n.jpg)
На Закарпатті затримали чоловіків, які намагалися Тисою дістатися до Румунії
Чотирьох осіб, які спробували здолати Тису затримали учора ввечері прикордонники відділення «Солотвино» Мукачівського загону.
![](https://podiji.ko.net.ua/wp-content/uploads/2024/02/429955770-762552695793357-4811951129776122822-n-1024x768.jpg)
Одягнені у гідрокостюми двоє хмельничан та двоє киян, з настанням темряви вирушили шукати мілкі місця на річковій ділянці кордону, щоб потрапити в Румунію. Кілька разів порушники наважувалися зайти у воду, проте поверталися і продовжували пошуки.
За їх діями з повітря стежив оператор повітряного моніторингу обстановки, який доповів черговому про виявлення «туристів». На пошук одразу висунулася група реагування, за 15 метрів до держрубежу чоловіків затримали прикордонники.
«Дайверів» доставили в підрозділ. Чоловіки розповіли, що приїхали на Закарпаття з метою незаконного перетину кордону. Ділкам, які забезпечили їх гідрокостюмами та пообіцяли організувати перехід кордону відомими лише їм мілинами, кожен із затриманих віддав по 2 тисячі доларів США. Також порушники зізналися, що побачивши, якою насправді повноводною та стрімкою є Тиса, зрозуміли, що їх обманули й перепливати таку водойму дуже небезпечно, але вирішили спробувати. Про те, що така спроба може вартувати їм власного життя, намагались не думати.
Стосовно затриманих складено протоколи про адмінправопорушення, передбаченого ст. 204-1 КУпАП «Незаконне перетинання або спроба незаконного перетинання державного кордону України». Справи скеровано до суду.
Про це інформує пресслужба Мукачівського прикордонного загону.
![telega](/images/train.jpg)
Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.
Підписатися