![130485](https://podiji.ko.net.ua/wp-content/uploads/2024/02/mceu-45552418421708933880662.jpg)
На Рахівщині горіла літня кухня
25 лютого о 06:22 до ДСНС Закарпаття по допомогу звернулась мешканка селища Великий Бичків та повідомила про загорання в її літній кухні, що під одним дахом із житловим будинком. Зі слів власниці стало відомо, що після ремонту в помешканні залишилась стара проводка, яка, імовірніше за все і стала причиною пожежі.
![](https://podiji.ko.net.ua/wp-content/uploads/2024/02/mceu-45552418421708933880662-1024x768.jpg)
Невдовзі на місці події працювали вогнеборці державного пожежно-рятувального поста смт Великий Бичків. О 06:36 рятувальники локалізували пожежу на площі 3 кв.м, а ще через 2 хвилини остаточно приборкали полум’я. За цей час вогонь знищив електролічильник, закоптив стіни та стелю приміщення, проте решта літньої кухні та житловий будинок залишились неушкодженими.
![](https://podiji.ko.net.ua/wp-content/uploads/2024/02/mceu-50412860611708933868438-1024x768.jpg)
Про це інформує Головне управління ДСНС України у Закарпатській області.
![](https://podiji.ko.net.ua/wp-content/uploads/2024/02/mceu-6314178531708933954766-1024x768.jpg)
![telega](/images/train.jpg)
Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.
Підписатися