Поліцейські Закарпаття долучилися до вшанування подвигу Українського народу у відсічі російській агресії
В обласному центрі Закарпаття відбулися заходи з нагоди вшанування подвигу Українського народу у відсічі російській агресії, у зв’язку з другими роковинами широкомасштабного вторгнення російських військ на територію України. На Пагорбі Слави правоохоронці поклали квіти до Меморіалу та вшанували пам`ять загиблих Героїв хвилиною мовчання
![поліцейські долучилися до вшанування подвигу українського народу у відсічі російській агресії поліцейські долучилися до вшанування подвигу українського народу у відсічі російській агресії](https://media-www.npu.gov.ua/npu-pre-prod/watermark/sites/21/uploaded-files/a495b5cc68d332c0bacc31346e02c01a.jpg?v=4)
Сьогодні, 24 лютого 2024 року, виповнюється два роки від початку широкомасштабного вторгнення російських військ на територію України.
![поліцейські долучилися до вшанування подвигу українського народу у відсічі російській агресії поліцейські долучилися до вшанування подвигу українського народу у відсічі російській агресії](https://media-www.npu.gov.ua/npu-pre-prod/watermark/sites/21/uploaded-files/c2090a6ffd4c5285cd893cad8846c29c.jpg?v=4)
Заступник начальника Головного управління Національної поліції в Закарпатській області Романи Ус з поліцейськими краю долучились до відзначення пам`ятних заходів на Пагорбі Слави.
![поліцейські долучилися до вшанування подвигу українського народу у відсічі російській агресії поліцейські долучилися до вшанування подвигу українського народу у відсічі російській агресії](https://media-www.npu.gov.ua/npu-pre-prod/watermark/sites/21/uploaded-files/4f7357f3711bcccf369d690458a95fd3.jpg?v=4)
![поліцейські долучилися до вшанування подвигу українського народу у відсічі російській агресії поліцейські долучилися до вшанування подвигу українського народу у відсічі російській агресії](https://media-www.npu.gov.ua/npu-pre-prod/watermark/sites/21/uploaded-files/780574960ce0784de75a2fa89a881903.jpg?v=4)
До Меморіалу прийшли представники влади, правоохоронці, військові, священнослужителі та місцеві жителі, щоб вшанувати пам’ять полеглих воїнів, які ціною власного життя боронили Україну від вторгнення ворога.
![поліцейські долучилися до вшанування подвигу українського народу у відсічі російській агресії поліцейські долучилися до вшанування подвигу українського народу у відсічі російській агресії](https://media-www.npu.gov.ua/npu-pre-prod/watermark/sites/21/uploaded-files/416c7f646d8eac5551785788e21ded48.jpg?v=4)
![поліцейські долучилися до вшанування подвигу українського народу у відсічі російській агресії поліцейські долучилися до вшанування подвигу українського народу у відсічі російській агресії](https://media-www.npu.gov.ua/npu-pre-prod/watermark/sites/21/uploaded-files/1ccb693418eb0ccae72b43e6f10f1ab3.jpg?v=4)
Світлу пам’ять Героям, котрі захищаючи нашу Батьківщину віддали життя, присутні вшанували хвилиною мовчання та піднесенням квітів.
![поліцейські долучилися до вшанування подвигу українського народу у відсічі російській агресії поліцейські долучилися до вшанування подвигу українського народу у відсічі російській агресії](https://media-www.npu.gov.ua/npu-pre-prod/watermark/sites/21/uploaded-files/f8d5e53a884e418a1fe1c8ed5e50414f.jpg?v=4)
![поліцейські долучилися до вшанування подвигу українського народу у відсічі російській агресії поліцейські долучилися до вшанування подвигу українського народу у відсічі російській агресії](https://media-www.npu.gov.ua/npu-pre-prod/watermark/sites/21/uploaded-files/0eeb1eb3f36b7d714c859889b24acf5e.jpg?v=4)
Назавжди в строю! Світла пам`ять Героям України!
Відділ комунікації поліції в Закарпатській області
![поліцейські долучилися до вшанування подвигу українського народу у відсічі російській агресії поліцейські долучилися до вшанування подвигу українського народу у відсічі російській агресії](https://media-www.npu.gov.ua/npu-pre-prod/watermark/uploads/public/65d/9b4/d3e/e5c94c9355b43948b8cde718c24231b0.jpg?v=4)
![telega](/images/train.jpg)
Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.
Підписатися