![130322](https://podiji.ko.net.ua/wp-content/uploads/2024/02/718a02b2e574ccaca6d427b8906d86b8.jpeg)
У Мукачеві побили військового: поліція відкрила кримінальне провадження за фактом бійки
Вчора в ході моніторингу мережі Інтернет співробітники поліції виявили відеозапис, на якому була зафіксована бійка – невідомі наносили тілесні ушкодження чоловікові у військовій формі. Подія відбувалася на одній із вулиць Мукачева.
Співробітники Мукачівського районного управління поліції оперативно встановили осіб, зафіксованих на відео. Відомо, що потерпілим є військовослужбовець. Попередньо конфлікт виник на побутовому рівні та не пов’язаний зі службовою діяльністю чоловіка.
Слідчі поліції кваліфікували дану подію за ч. 2 ст. 296 Кримінального кодексу України, тобто Хуліганство. Наразі у справі тривають всі необхідні процесуальні дії для встановлення причин та обставин вчинення вказаного злочину.
Винних осіб буде притягнуто до передбаченої законом відповідальності.
Про це інформує відділ комунікації поліції в Закарпатській області.
![telega](/images/train.jpg)
Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.
Підписатися