![130157](https://podiji.ko.net.ua/wp-content/uploads/2024/02/mceu-43761664431708076031474.jpg)
Закарпатські надзвичайники врятували з холодної води двох чоловіків
15 лютого о 23:40 до Служби порятунку надійшло звернення від Чопського прикордонного загону про надання допомоги в транспортуванні двох громадянам, які знаходяться на дереві серед води в місці розливу р. Латориця. Подія виникла поблизу державного кордону між с. Соломоново та с. Тийглаш Ужгородського району.
![](https://podiji.ko.net.ua/wp-content/uploads/2024/02/mceu-43761664431708076031474.jpg)
Для надання допомоги чоловікам було залучено 11 фахівців та техніку аварійно-рятувального відділення та водолазів.
Вже наступної доби, близько 2 години ночі рятувальникам вдалось дістатись до місця перебування потерпілих, та у рятувальних жилетах й за допомогою нош по одному переправити їх у безпечне місце. Далі чоловіків передали працівникам екстреної медичної допомоги.
![telega](/images/train.jpg)
Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.
Підписатися