![130130](https://podiji.ko.net.ua/wp-content/uploads/2024/02/416665366-3521731461413822-5026418792162944948-n.jpg)
22-річний хмельничанин намагався перетнути кордон за підробленим паспортом громадянина Італії
Учора ввечері в пункті пропуску «Лужанка» прикордонники Мукачівського загону виявили 22-річного жителя Хмельницького, який намагався виїхати в Угорщину за паспортним документом громадянина Італії. Під час перевірки прикордонники виявили ряд ознак, які вказували, що документ повністю підроблений.
![](https://podiji.ko.net.ua/wp-content/uploads/2024/02/416665366-3521731461413822-5026418792162944948-n-1024x768.jpg)
Молодик зізнався, що купив сфальшований паспорт за $8 тисяч.
Про наявність у діях українця ознак злочину, передбаченого ст.358 ККУ «Підроблення документів, печаток, штампів та бланків, збут чи використання підроблених документів, печаток, штампів», прикордонники надіслали повідомлення до Нацполіції у Закарпатській області.
![](https://podiji.ko.net.ua/wp-content/uploads/2024/02/426290135-917874669891303-8623645715040660471-n-755x1024.jpg)
Для подальшого прийняття правового рішення правопорушника передали співробітникам поліції.
Прес-служба Мукачівського прикордонного загону
![](https://podiji.ko.net.ua/wp-content/uploads/2024/02/dsc-9862-1024x683.jpg)
![telega](/images/train.jpg)
Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.
Підписатися