![130036](https://podiji.ko.net.ua/wp-content/uploads/2024/02/zobrazennia-viber-2024-02-13-08-52-48-505-copyjpg.webp)
На Берегівщині горів житловий будинок
13 лютого о 04:12 до Служби порятунку надійшло повідомлення про пожежу в житловому будинку, розташованому на вул. Виноградній у с. Новоселиця Берегівського району. Як з’ясувалося, власник оселі напередодні ввечері натопив опалювальну грубку та ліг спати. А вночі прокинувся від запаху диму і дивних звуків. Чоловік кинувся до сусідньої кімнати, де вже горіло дерев’яне перекриття й меблі.
![](https://podiji.ko.net.ua/wp-content/uploads/2024/02/zobrazennia-viber-2024-02-13-08-52-48-505-copyjpg-1024x576.webp)
Не гаючи часу, господар схопив документи та побіг по допомогу до сусідів, які стримували вогонь підручними засобами до прибуття рятувальників. Бійці державних пожежно-рятувальних підрозділів м. Виноградів і смт Вилок, а також місцевої пожежної команди смт Королево о 05:30 локалізували та о 06:28 повністю ліквідували загорання на площі 100 кв.м. Полум’я знищило покрівлю й перекриття будинку та речі домашнього вжитку.
Наразі правоохоронні органи встановлюють причину виникнення пожежі та суму завданих збитків.
![](https://podiji.ko.net.ua/wp-content/uploads/2024/02/zobrazennia-viber-2024-02-13-07-47-03-165-copyjpg-1024x576.webp)
![telega](/images/train.jpg)
Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.
Підписатися