![130025](https://podiji.ko.net.ua/wp-content/uploads/2024/02/yzobrazhenye-whatsapp-2024-02-12-v-163029-17fc0ec6.jpg)
18 осіб намагались незаконно перетнути кордон з Угорщиною
Минулої доби поблизу кордону з Угорщиною військовослужбовці Мукачівського загону зупинили декілька груп порушників.
![](https://podiji.ko.net.ua/wp-content/uploads/2024/02/yzobrazhenye-whatsapp-2024-02-12-v-163029-17fc0ec6-1024x461.jpg)
Прикордонні наряди відділу «Лужанка» тричі ставали на заваді правопорушникам, у результаті чого затримали п’ятьох закарпатців, двох житомирян та одного дніпропетровця.
Сімох порушників затримали на своїй ділянці відповідальності військовослужбовці відділу «Вилок». Учора прикордонний наряд цього підрозділу зупинив двох мешканців Львівщини, а вже сьогодні вранці, у ході реалізації інформації наданої оперативниками загону, виявили та затримали двох тернополян, одесита, харків’янина та запоріжця.
![](https://podiji.ko.net.ua/wp-content/uploads/2024/02/yzobrazhenye-whatsapp-2024-02-12-v-163215-4400e6fa-1024x768.jpg)
Не мала успіху спроба незаконного перетину ще для однієї групи порушників, до складу якої увійшли житель Закарпаття, Львівщини та Тернопільщини. Чоловіків затримали прикордонники відділу «Косине».
![](https://podiji.ko.net.ua/wp-content/uploads/2024/02/yzobrazhenye-whatsapp-2024-02-12-v-163029-3626c641-1024x770.jpg)
Стосовно усіх затриманих складено протоколи про адмінправопорушення, передбачене ст. 204-1 КУпАП «Незаконне перетинання або спроба незаконного перетинання державного кордону України», справи скеровано до суду.
![](https://podiji.ko.net.ua/wp-content/uploads/2024/02/yzobrazhenye-whatsapp-2024-02-12-v-163029-0d575938-1024x771.jpg)
Повідомляє прес-служба Мукачівського прикордонного загону.
![telega](/images/train.jpg)
Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.
Підписатися