129777
09:00 6.022024

На Закарпатті під час пошуку порушників кордону постраждав чоловік, який раптово вискочив перед службовим автомобілем

Події 2009

Учора на Закарпатті прикордонники Мукачівського загону виявили осіб, котрі рухалися у бік річки Тиса, якою проходить державний кордон з Румунією.

Інформацію про можливий незаконний перетин кордону було надано румунським прикордонникам.

Водночас, під час пошукових заходів, на службове авто Держприкордонслужби раптово вискочив чоловік, який рухався від загороджувального паркану. Внаслідок зіткнення чоловік отримав травмування. Прикордонники одразу викликали поліцію та «швидку», яка доставила постраждалого у районну лікарню. Наразі чоловік перебуває у реанімаційному відділенні.

У ході подальшого з’ясування обставин, від прикордонної поліції Румунії надійшла інформація про затримання на своїй території осіб, котрі незаконно перетнули кордон.

Варто зазначити, що травмований чоловік неодноразово потрапляв у поле зору співробітників прикордонного загону, як особа, причетна до протиправної діяльності, пов’язаної з переправленням осіб через державний кордон.

По даному факту повідомлені інші правоохоронні органи та призначено службове розслідування. Перевірка триває.

Також прикордонники направили у Нацполіцію повідомлення про виявлення ознак правопорушення, яке передбачене ст. 332 Кримінального Кодексу України «Організація незаконного переправляння осіб через кордон».

Про це повідомляє Західне регіональне управління Держприкордонслужби України-Західний кордон.

telega
Підписуйся на наш телеграм канал!

Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.

Підписатися
Слідкуйте за нами у соцмережах
Новини
Транспортні перевезення в Закарпатській області
16:57
Понад 9 мільярдів гривень митних платежів отримав Держбюджет від Закарпатської митниці за 4 місяці 2026 року
16:22
На Закарпатті прокуратура через суд вимагає повернути громаді 12 га землі, виділеної під сонячну електростанцію
16:00
Триває ліквідація масштабної лісової пожежі за допомогою авіації ДСНС
15:41
Визначили переможців і призерів юнацького чемпіонату Закарпаття з гандболу
15:26
За 4 місяці 2026 року на Закарпатті сплатили понад 10 млн грн туристичного збору
15:09
Закарпатку судитимуть за скоєння ДТП, у якій загинула 13-річна дівчинка
14:39
У Великому Бичкові відбувся фестиваль хореографічного мистецтва
14:16
Тихий вечір у реформатській церкві Бадалова: свято до Дня матері
13:55
Філологи УжНУ провели міжнародну конференцію молодих дослідників, присвячену 90-річчю Юрія Бадзя
13:37
Всі новини