![129655](https://podiji.ko.net.ua/wp-content/uploads/2024/02/img-56c930d967b54cab9072df1850d646bb-v-kopiiajpg.webp)
Закарпатські гірські рятувальники спустили до травмпункту двох лижників
31 січня о 14:39 до ДСНС Закарпаття надійшло повідомлення про те, що під час катання на лижах крутим схилом поблизу г. Стіг впав і травмувався 34-річний житель с. Верховина Івано-Франківської області.
![](https://podiji.ko.net.ua/wp-content/uploads/2024/02/img-56c930d967b54cab9072df1850d646bb-v-kopiiajpg-1024x768.webp)
На заклик про допомогу одразу ж відгукнулись фахівці Рахівської гірської пошуково-рятувальної групи, які відтепер чергують у новоствореному пункті на полонині Драгобрат.
Невдовзі гірські рятувальники прибули на місце, надали постраждалому лижнику домедичну допомогу, а саме знерухомили праву ногу, та менше ніж за 10 хвилин на спеціалізованих санях спустили його до травмпункту гірськолижного комплексу. Надалі ним опікувались медичні працівники.
А годиною раніше цими самими санчатами до пункту надання медичної допомоги спускалась туристка із м. Великі Мости, що на Львівщині.
І хоч зараз на високогір’ї погода ідеально підходить для такого активного відпочинку – будьте обережними, адже місцями там трапляються обледенілі ділянки.
![telega](/images/train.jpg)
Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.
Підписатися