![129546](https://podiji.ko.net.ua/wp-content/uploads/2024/01/415039540-381779994502685-1858583804180702152-n.jpg)
На Закарпатті виявили українця, який намагався горами дістатися до Румунії
На Закарпатті прикордонники відділу «Ділове» Мукачівського загону затримали 22-річного жителя Кривого Рогу, який намагався незаконно потрапити в Румунію через гірську ділянку кордону.
![](https://podiji.ko.net.ua/wp-content/uploads/2024/01/415039540-381779994502685-1858583804180702152-n-1024x768.jpg)
Надивившись у мережі інтернет відео-інструктажів щодо гірського туризму, молодик самостійно склав собі маршрут руху з України в Румунію Карпатським високогір’ям та вирушив у подорож. Українець мав з собою внутрішній паспорт, а щоб при зустрічі із прикордонниками приховати справжню мету прибуття на Закарпаття, паспорт громадянина України для виїзду за кордон вирішив сховати у боксі з їжею. Документ, запакований у поліетилен прикордонники виявили під час огляду речей молодика.
Опубліковано Західне регіональне управління Держприкордонслужби України-Західний кордон Понеділок, 29 січня 2024 р.
Кінцевою метою закордонної мандрівки українця мала стати Німеччина.
Стосовно затриманого складено протокол про адмінправопорушення, передбачене ст. 204-1 КУпАП «Незаконне перетинання або спроба незаконного перетинання державного кордону України» справу скеровано до суду.
Про це інформує пресслужба Мукачівського прикордонного загону.
![telega](/images/train.jpg)
Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.
Підписатися