![129461](https://podiji.ko.net.ua/wp-content/uploads/2024/01/421904267-768282662000131-1392107289004817197-n.jpg)
У Мукачеві виявили водія, який керував автомобілем у стані сп’яніння
Вчора, близько опівночі, на вулиці Миру, за порушення ПДР мукачівські патрульні зупинили авто Peugeot.
![](https://podiji.ko.net.ua/wp-content/uploads/2024/01/421904267-768282662000131-1392107289004817197-n-1024x768.jpg)
Під час перевірки документів та складання адміністративних матеріалів, патрульні помітили у водія ознаки наркотичного сп’яніння. Керманичу одразу запропонували пройти огляд на стан сп’яніння у медичному закладі. Висновок лікаря був позитивним.
На чоловіка винесли постанову за ч. 2 с. 122 (Порушення правил проїзду перехресть, зупинок транспортних засобів загального користування, проїзд на заборонний сигнал світлофора та інші порушення) та ч. 1 ст. 130 (Керування транспортними засобами особами в стані алкогольного, наркотичного чи іншого сп’яніння) КУпАП.
![](https://podiji.ko.net.ua/wp-content/uploads/2024/01/420098411-768282658666798-2032064996323070779-n-1024x767.jpg)
Загальна сума штрафів становить 17 510 гривень.
Пам’ятайте, нетверезий керманич — потенційний вбивця!
![telega](/images/train.jpg)
Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.
Підписатися