![129343](https://podiji.ko.net.ua/wp-content/uploads/2024/01/fb-img-1705998341311.jpg)
У Мукачеві депутату облради кинули гранату на подвір'я
Сьогодні, 23 січня, близько 4-ої години ранку на головний пульт центрального спостереження поліції охорони надійшов сигнал «тривога» із одного з обʼєктів, а саме з приватного будинку в Мукачеві.
На місце негайно прибув наряд поліції. Зʼясувалося, що господар помешкання – депутат Закарпатської обласної ради. «Тривожну кнопку» натиснув охоронець, який почув звук вибуху на подвірʼї.
На місце додатково прибула слідчо-оперативна група Мукачівського районного управління поліції та криміналістична лабораторія Головного управління Нацполіції в Закарпатській області.
![](https://podiji.ko.net.ua/wp-content/uploads/2024/01/fb-img-1705998341311-1024x768.jpg)
Зʼясувалося, що на територію двору невідома особа закинула гранату.
![](https://podiji.ko.net.ua/wp-content/uploads/2024/01/fb-img-1705998343680.jpg)
Внаслідок вибуху ніхто з людей не постраждав.Огляд місця події наразі триває. Оперативники працюють над розкриттям цього злочину та затриманням підозрюваного. Слідчі кваліфікують подію за ч. 2 ст. 194 Кримінального кодексу України, тобто Умисне пошкодження чужого майна, вчинене шляхом вибуху. Відповідні відомості внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань.
Про це повідомляє Поліція Закарпатської області.
![telega](/images/train.jpg)
Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.
Підписатися