![129300](https://podiji.ko.net.ua/wp-content/uploads/2024/01/845b4f09549fe1003448b9b697c9d3bb-1.jpg)
У Мукачеві зловмисник погрожував сусідці гранатою
Співробітники Мукачівського районного управління поліції затримали 42-річного місцевого жителя, який погрожував своїй сусідці гранатою. Поліцейські вилучили вибухонебезпечний предмет, а зловмисника помістили в ізолятор тимчасового тримання. У справі триває слідство.
![](https://podiji.ko.net.ua/wp-content/uploads/2024/01/88c42d8d064d19550a1de79b57840902-768x1024.jpg)
Вчора, 21 січня, близько 19-ої години на лінію «102» зателефонувала мукачівка, яка повідомила, що сусід погрожує їй гранатою. За інформацією заявниці в помешканні окрім неї перебуває малолітня дитина.
Поліцейські Мукачівського районного управління поліції негайно прибули за викликом.
Правоохоронці знешкодили зловмисника та вилучили у нього вибухонебезпечний предмет. Затриманим виявився 42-річний місцевий житель.
![](https://podiji.ko.net.ua/wp-content/uploads/2024/01/845b4f09549fe1003448b9b697c9d3bb.jpg)
Окрім гранати Ф-1, якою фігурант погрожував потерпілій, слідчі вилучили у нього більше трьох десятків патронів.
![](https://podiji.ko.net.ua/wp-content/uploads/2024/01/9816306ba33c1c118a08504fc5867770.jpg)
![](https://podiji.ko.net.ua/wp-content/uploads/2024/01/9500b1326c150afc24b519c226e0b7cf.jpg)
Наразі підозрюваного поміщено в ізолятор тимчасового тримання. Його дії в поліції кваліфіковано за ч. 1 ст. 263 Кримінального кодексу України. Причини такої поведінки буде встановлено в ході досудового розслідування. Наразі відомо, що чоловік перебував у стані алкогольного спʼяніння.
Відповідно до інкримінованої статті затриманому загрожує від 3 до 7 років увʼязнення. Слідство триває.
Про це повідомляє відділ комунікації поліції в Закарпатській області.
![telega](/images/train.jpg)
Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.
Підписатися