129057
15:25 15.012024

На Закарпатті СБУ ліквідувала чергову «схему для ухилянтів», яку організував власник місцевих транспортних компаній.

Події 1529

Служба безпеки блокувала на Закарпатті схему незаконного виїзду за кордон чоловіків призовного віку. У результаті викрито організатора нелегального «трафіку». Ним виявився мешканець Тячівського району, власник кількох транспортних компаній, які імітували міжнародні перевезення вантажів.

За гроші фігурант пропонував військовозобов’язаним виїхати з нашої держави на підставі внесення до бази даних «Шлях» неправдивих відомостей про те, що чоловіки є начебто перевізниками. Це було підставою для безперешкодного перетину держкордону в пунктах пропуску.

У межах кримінального провадження правоохоронці провели обшуки за місцем проживання фігуранта та в його офісних приміщеннях. Серед іншого виявлено готівку в різній валюті на загальну суму понад пів мільйона у гривневому еквіваленті.

Організатору схеми повідомлено про підозру за ч. 1 та ч. 2 ст. 332 (незаконне переправлення осіб через державний кордон України) Кримінального кодексу України.

Викриття злочину здійснювали оперативники СБУ в Закарпатській області спільно зі співробітниками Тячівського РВП ГУ НП в Закарпатській області за процесуального керівництва Тячівської окружної прокуратури.

Про це інформує пресслужба УСБУ в Закарпатській області.

telega
Підписуйся на наш телеграм канал!

Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.

Підписатися
Слідкуйте за нами у соцмережах
Новини
На Закарпатті інженеру технагляду повідомили про підозру: громаді Перечина завдано майже пів мільйона гривень збитків
17:21
Мукачево вшанує пам’ять полеглого захисника Миколи Кияна
16:55
Бюджет під ялинку і традиційні урочистості: що відбувалось на святковому засіданні Закарпатської облради
16:32
На Закарпатті підбили підсумки реалізації регіонального плану із захисту прав ромської громади
16:11
На Закарпатті під час свят прогнозують до 20% зростання пасажиропотоку на кордоні
15:49
Закарпаття посилює міжнародну співпрацю: угорські партнери передадуть допомогу бригаді «Хижак»
15:26
В Ужгороді влаштували новорічне шоу з участю повітряних гімнасток
15:14
На Закарпатті підбили підсумки ветеранської політики за 2025 рік і визначили пріоритети на 2026-й
14:52
Майже тисяча ужгородських дітей безкоштовно відвідали казкову виставу в облмуздрамтеатрі
14:30
6 років ув’язнення за наркоторгівлю: в Ужгороді прокуратура довела вину рецидивіста за збут психотропів
14:08
Всі новини
Головне