128555
19:37 28.122023

Депутата Ужгородської міськради судитимуть за самовільне захоплення землі в центрі міста та ведення там будівництва

Події 3741

Ужгородська окружна прокуратура скерувала до суду обвинувальний акт щодо депутата Ужгородської міської ради за фактом самовільного будівництва на самовільно зайнятій земельній ділянці (ч. 3 ст. 197-1 КК України).

У ході слідства було встановлено, що обвинувачений, будучи директором приватного підприємства, неправомірно зайняв комунальну землю на пл. Шандора Петефі в обласному центрі. Надалі розпочав там будівельні роботи з істотним відхиленням від дозвільної та проєктної документації. Йдеться про реконструкцію будівлі громадської вбиральні під кав’ярню з магазином у центральній частині Ужгорода.

При цьому очільник підприємства вийшов за межі належної йому земельної ділянки та зайняв прилеглу територію загального користування, на якій самовільно збудовано підвальний поверх.

Те, що площа зведених будівель суттєво перевищує площу відведеної землі, підтвердили і проведені під час слідства експертизи.

Досудове розслідування здійснювало Ужгородське районне управління поліції за оперативного супроводу Управління стратегічних розслідувань в Закарпатській області ДСР НПУ та обласного Управління СБУ.

Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

Пресслужба Закарпатської обласної прокуратури

telega
Підписуйся на наш телеграм канал!

Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.

Підписатися
Слідкуйте за нами у соцмережах
Новини
У Дерцені відкрили пам’ятну дошку та меморіальну кімнату на честь Міклоша Жуковського
17:26
Хустянка створює з сухоцвітів квіткові композиції
17:00
«Історична та культурна спадщина в прикордонному регіоні»: міжнародна конференція у скансені
16:38
На Закарпатті в межах програми «єРобота» 8 підприємців отримали гранти на власну справу
16:17
Оркестр і електрогітара: в Ужгородській музичній школі стартували звітні концерти
15:55
В Україні запроваджують інститут радників з питань захисту прав ромської національної меншини, наразі єдиний працює у Берегові
15:34
У Чопі міська рада виплатить компенсацію за ДТП через неналежний стан дороги
15:13
Мукачівка шиє адвент-календарі у техніці печворк
14:52
У Тарасівці через коротке замикання згоріла надвірна споруда з сіном та трактором
14:30
На Хустщині двоє раніше судимих побили пенсіонерку, щоб викрасти алкоголь
14:07
Всі новини
Головне