128400
19:53 23.122023

Патрульні у «Нижніх Воротах» виявили у чоловіка 4 бойові гранати

Події 5664

Закарпаття, під час несення служби на Дорожній станції патрульної поліції “Нижні ворота” зупинили для перевірки авто Vollkswagen. Як виявилось, із сюрпризами.

Будь яка війна має дуже багато побічних явищ і наслідків. Одним із них є велика кількість незаконної зброї, яка так чи інакше потрапляє на всю територію країни, навіть дуже далеко від фронту. Закарпаття, під час несення служби на Дорожній станції патрульної поліції "Нижні ворота" зупинили для перевірки авто Vollkswagen. Як виявилось, із сюрпризами. Один із пасажирів перевозив 4 бойові гранати та запали до них. Звісно, що над запобіганням незаконного переміщення зброї працює багато служб і підрозділів. І щодня ми виявляємо такі випадки, але потрібна пильність всіх. Побачили десь чи дізнались - повідомте. Всі вже знають і бачили до чого це може призвести. Які можуть бути наслідки…

Опубліковано Олексієм Білошицьким Субота, 23 грудня 2023 р.

Один із пасажирів перевозив 4 бойові гранати та запали до них.

Звісно, що над запобіганням незаконного переміщення зброї працює багато служб і підрозділів. І щодня ми виявляємо такі випадки, але потрібна пильність всіх.

Побачили десь чи дізнались – повідомте.

Всі вже знають і бачили до чого це може призвести. Які можуть бути наслідки…

Про це повідомляє Олексій Білошицький, Перший заступник начальника Департаменту патрульної поліції.

telega
Підписуйся на наш телеграм канал!

Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.

Підписатися
Слідкуйте за нами у соцмережах