128185
15:32 15.122023

На Закарпатті внаслідок ДТП загинула 68-річна жінка-пішохід

Події 2128

Співробітники Головного управління Національної поліції в Закарпатській області розслідують ДТП за участі двох авто та жінки-пішохода. Від отриманих травм остання померла на місці події. Також поліцейські встановлюють свідків аварії.

14 грудня о 17:45 до поліції надійшло повідомлення про дорожньо-транспортну пригоду у селі Рокосово Хустського району. На місце події одразу виїхала слідчо-оперативна група Хустського районного управління поліції та співробітники Головного управління Національної поліції в Закарпатській області. Правоохоронці провели першочергові слідчі дії та з’ясували попередні обставини аварії.

Встановлено, що на дорозі державного значення Н-09 50-річна жителька села Імстичово Хустського району, керуючи автомобілем «Toyota», здійснила наїзд на 68-річну жительку села Малий Раковець, яка переходила дорогу у невстановленому місці. Надалі на неї здійснив наїзд вантажний автомобіль, який їхав позаду «Toyota». Водій вантажівки продовжив рух у невідомому напрямку.

Внаслідок аварії 68-річна жінка-пішохід загинула на місці події. Водійку «Toyota» освідчили — жінка за кермом перебувала твереза. Її автомобіль поліцейські вилучили та помістили на арештмайданчик.

Наразі співробітники поліції розшукують інший транспортний засіб та водія, який скоїв наїзд на жінку.

За фактом порушення правил безпеки дорожнього руху, що спричинили смерть потерпілого у поліції відкрили кримінальне провадження за ч. 2 ст. 286 Кримінального кодексу України. Слідство триває.

Співробітники поліції встановлюють свідків смертельної аварії. Очевидців, які проїжджали повз та можуть надати слідчим інформацію щодо цієї ДТП, просимо звернутися до поліції за номером «102».

Про це інформує відділ комунікації поліції Закарпатської області.

telega
Підписуйся на наш телеграм канал!

Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.

Підписатися
Слідкуйте за нами у соцмережах
Новини
Краса спорту – у танці: в Ужгороді відбувся чемпіонат області
17:21
«Від бурі до спокою: Бетховен і Мендельсон»: концерт симфонічної музики в Ужгороді
17:18
«Ужгород» впевнено переміг, а «Вільхівці» мінімально поступилися 
16:45
На об’їзній дорозі Мукачева внаслідок ДТП травмовано чотирьох осіб
16:28
Про підсумки проєкту «Зелені скарби Карпат»
16:19
На Закарпатті СБУ, Нацполіція та прикордонники заблокували ще 3 «ухилянтські» схеми
16:03
На Закарпатті прокуратура забезпечила відшкодування до бюджету понад 8,2 млн грн несплачених підприємством податків
15:43
На Закарпатті до 7 років ув’язнення засуджено водія, з вини якого в ДТП загинули двоє підлітків
15:08
На Закарпатті відбувся чемпіонат із бойових мистецтв, присвячений пам’яті загиблого поліцейського Василя Дрогомирецького
14:25
У Мукачеві відбувся ІІІ Весняний Кубок із блискавичних шахів 
14:04
Всі новини