![128125](https://podiji.ko.net.ua/wp-content/uploads/2023/12/9cabef34da9d673ca76ac925a0c2e1c2.jpeg)
У Воловці зловмисник обікрав пенсіонера
Співробітники поліції Воловця встановили особу зловмисника, який кілька разів обкрадав господарську будівлю місцевого пенсіонера. Частину крадених інструментів поліцейські вилучили та повернуть потерпілому. У справі триває досудове розслідування.
![](https://podiji.ko.net.ua/wp-content/uploads/2023/12/9cabef34da9d673ca76ac925a0c2e1c2.jpeg)
Слідчі Відділення поліції №2 Мукачівського райуправління поліції проводять досудове розслідування за фактом крадіжки електроінструментів з господарської будівлі, що належить місцевому пенсіонеру. Загальна сума збитків склала орієнтовно 13 тисяч гривень.
У ході слідства поліцейським вдалося встановити особу причетного до злочину. Ним виявився 21-річний односелець потерпілого. Правоохоронці з’ясували, що зловмисник кілька разів проникав до господарської будівлі, звідки виносив електроінструменти та в подальшому продавав їх. Частину викраденого майна поліцейські вже вилучили та повернуть пенсіонеру.
![](https://podiji.ko.net.ua/wp-content/uploads/2023/12/a8e15d3347b724fe25f11f45bc623b4d.jpeg)
Слідчі за даним фактом внесли відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ч. 4 ст. 185 Кримінального кодексу України, тобто Крадіжка, вчинена в умовах воєнного стану.
![](https://podiji.ko.net.ua/wp-content/uploads/2023/12/3f4d1b46e08a38772adc06a296338882.jpg)
Фігуранту вже повідомлено про підозру. Зараз вирішується питання щодо обрання йому запобіжного заходу. У справі триває досудове розслідування.
Про це інформує відділ комунікації поліції в Закарпатській області.
![telega](/images/train.jpg)
Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.
Підписатися