![128010](https://podiji.ko.net.ua/wp-content/uploads/2023/12/407921914-738967448264986-1361437454562288092-n.jpg)
Ужгородські патрульні виявили водійку з перевищенням норми алкоголю в крові у понад 5 разів
![](https://podiji.ko.net.ua/wp-content/uploads/2023/12/407921914-738967448264986-1361437454562288092-n.jpg)
Учора, близько 2-ї години, патрулюючи вулицею Швабською, в Ужгороді, поліцейські виявили водійку, яка, рухаючись на авто Audi, порушила ПДР.
Під час спілкування охоронці порядку помітили у 40-річної жінки явні ознаки алкогольного сп’яніння, на що їй одразу запропонували пройти огляд на стан сп’яніння за допомогою драгера. Результат — 1, 05 проміле, а це у понад 5 разів перевищує допустиму норму алкоголю в крові.
На порушницю склали адміністративні матеріали, а саме: за ч. 1 ст. 130 (Керування транспортним засобом у стані сп’яніння) та ч. 1 ст. 126 (Керування транспортним засобом особою, яка не має відповідних документів на право керування) КУпАП.
Будьте законослухняними та дотримуйтеся ПДР!
![telega](/images/train.jpg)
Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.
Підписатися