![127988](https://podiji.ko.net.ua/wp-content/uploads/2023/12/408847813-769035035259945-4075522267304227360-n.jpg)
Мукачівські поліцейські затримали зловмисника, який намагався обікрасти будинок сусідів
Вчора, 7 грудня, близько 23-ої години на лінію «102» зателефонувала жителька села Нове Давидково, яка повідомила, що негайно потребує допомоги поліції, адже застала в будинку своєї сестри невідомого чоловіка.
![](https://podiji.ko.net.ua/wp-content/uploads/2023/12/408847813-769035035259945-4075522267304227360-n-1024x768.jpg)
За викликом оперативно прибули наряд поліції та співробітники слідчо- оперативної групи, які затримали фігуранта на місці події.
З’ясувалося, що фігурант проник до будинку розбивши скло на дверях, звідки в подальшому намагався викрасти цінне майно господарів.
Крадієм виявився 48-річний місцевий житель, сусід потерпілих.
Зловмисника поліцейські затримали у порядку статті 208 КПК України та помістили в ізолятор тимчасового тримання. Його дії слідчі кваліфікували за ч. 2 ст. 15, ч. 4 ст. 185 Кримінального кодексу України. Наразі вирішується питання щодо повідомлення фігуранту про підозру та обрання запобіжного заходу. У справі триває досудове розслідування.
![telega](/images/train.jpg)
Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.
Підписатися