127914
14:47 6.122023

Збували метамфетамін у Чопі та Великому Березному: трьом підозрюваним у торгівлі психотропами обрали запобіжні заходи

Події 2439

За процесуального керівництва Ужгородської окружної прокуратури трьом закарпатцям повідомлено про підозру у незаконному збуті психотропних речовин (ст. 307 КК України). Суд вже обрав їм запобіжні заходи.

Так, раніше судимого мешканця с. Ключарки взято під варту з можливістю внести понад 214 тис. грн застави. Його підозрюють у незаконній торгівлі психотропами прямо на робочому місці – на одному з підприємств у м. Чоп. Цієї осені правоохоронці задокументували кілька фактів збуту чоловіком метамфетаміну.

Минулого тижня особу затримали за місцем роботи, при собі він зберігав згортки з попередньо розфасованою кристалічною речовиною і марихуаною. Санкціонований обшук провели і за місцем проживання чоловіка, де також виявили речовину, схожу на психотропну. Все це скеровано на експертизу, слідство у кримінальному провадженні триває.

Раніше на незаконній торгівлі метамфетаміном викрили ще двох осіб – 44-річного жителя смт. Великий Березний і 35-річного жителя с. Мирча. За рішенням слідчого судді до них також застосовано запобіжні заходи у вигляді тримання під вартою з правом внести заставу. Її розмір становить 201 тис. грн та 161 тис. грн відповідно.

За процесуального керівництва Великоберезнянського відділу окружної прокуратури встановлено, що підозрювані незаконно збували метамфетамін на території Ужгородщини. Розслідування злочину здійснюють слідчі відділення поліції № 2 Ужгородського районного управління поліції.

Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

telega
Підписуйся на наш телеграм канал!

Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.

Підписатися
Слідкуйте за нами у соцмережах
Новини
Краса спорту – у танці: в Ужгороді відбувся чемпіонат області
17:21
«Від бурі до спокою: Бетховен і Мендельсон»: концерт симфонічної музики в Ужгороді
17:18
«Ужгород» впевнено переміг, а «Вільхівці» мінімально поступилися 
16:45
На об’їзній дорозі Мукачева внаслідок ДТП травмовано чотирьох осіб
16:28
Про підсумки проєкту «Зелені скарби Карпат»
16:19
На Закарпатті СБУ, Нацполіція та прикордонники заблокували ще 3 «ухилянтські» схеми
16:03
На Закарпатті прокуратура забезпечила відшкодування до бюджету понад 8,2 млн грн несплачених підприємством податків
15:43
На Закарпатті до 7 років ув’язнення засуджено водія, з вини якого в ДТП загинули двоє підлітків
15:08
На Закарпатті відбувся чемпіонат із бойових мистецтв, присвячений пам’яті загиблого поліцейського Василя Дрогомирецького
14:25
У Мукачеві відбувся ІІІ Весняний Кубок із блискавичних шахів 
14:04
Всі новини