![127740](https://podiji.ko.net.ua/wp-content/uploads/2023/12/bd3c7b8ee173371227a5c4d817a95264.jpg)
Поліція повідомила обставини смертельної аварії на Берегівщині
Співробітники Головного управління Національної поліції Закарпаття встановлюють обставини дорожньо-транспортної пригоди, яка сталася за участі автомобілів «Lexus» та «Mercedes» у Берегівському районі. Водій останнього – 74-річний житель Берегівщини – загинув на місці події.
![](https://podiji.ko.net.ua/wp-content/uploads/2023/12/4ef55ebeedfc33646b9f2da056e98d69.jpg)
1 грудня близько обіду до поліції зателефонував закарпатець та повідомив, що став свідком дорожньо-транспортної пригоди, яка сталася на Берегівщині за участі двох авто.
На місце події одразу виїхали співробітники Головного управління Національної поліції в Закарпатській області та Берегівського районного відділу поліції. Правоохоронці провели першочергові слідчі дії та з’ясували попередні обставини аварії.
Встановлено, що аварія між селами Бене та Вилок Берегівського району сталася близько 13-ї години. 74-річний водій автомобіля «Mercedes» здійснював обгін транспортного засобу «Volvo», виїхав на зустрічну та зіткнувся з «Lexus», який їхав своєю смугою руху.
![](https://podiji.ko.net.ua/wp-content/uploads/2023/12/bd3c7b8ee173371227a5c4d817a95264-1024x768.jpg)
Внаслідок зіткнення водій автомобіля «Mercedes» – 74-річний мешканець села Вилок – загинув на місці події. Водія «Lexus», 26-річного жителя міста Виноградів, з травмами різного ступеня важкості госпіталізували до лікарні. У обох учасників ДТП медики проведуть забір крові для визначення на вміст в організмі алкоголю чи інших заборонених речовин.
За фактом порушення правил безпеки дорожнього руху, що призвели до смерті особи слідчі внесли відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ч. 2 ст. 286 Кримінального кодексу України. У справі проведуть ряд експертних досліджень для встановлення усіх об’єктивних обставин аварії. Слідство триває.
Про це інформує відділ комунікації поліції в Закарпатській області.
![telega](/images/train.jpg)
Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.
Підписатися