![127675](https://podiji.ko.net.ua/wp-content/uploads/2023/11/170132579968437-kopiiajpg.webp)
На Ужгородщині горів триповерховий будинок
29 листопада о 20:19 до Служби порятунку надійшло повідомлення про пожежу у триповерховому будинку, розташованому в с. Великі Лази Ужгородського району. За словами господаря, він розтопив піч і поїхав в Ужгород у справах. Тим часом сусіди помітили полум’я на даху оселі й зателефонували за номером 101.
![](https://podiji.ko.net.ua/wp-content/uploads/2023/11/1701325798306136-kopiiajpg-1024x768.webp)
За викликом на місце події прибули бійці 3-ї та 4-ї державних пожежно-рятувальних частин м. Ужгород. О 21:20 їм вдалося локалізувати загорання на площі 150 кв.м та о 22:00 – остаточно його ліквідувати. Полум’я знищило крівлю й мансардні приміщення житлового будинку, а також речі домашнього вжитку.
Наразі правоохоронні органи встановлюють причину виникнення пожежі та суму завданих збитків.
![telega](/images/train.jpg)
Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.
Підписатися